6. 12. 2013

Loly

Bola som oslovená e-shopom LOLY.sk o vzájomnú spoluprácu. Ja som si vybrala tovar, a vás o ňom poinformujem :)

E-shop LOLY.sk je zameraný prevažne na spodnú bielizeň. Môžte tam nájsť veľmi bohatú ponuku podprseniek, nohavičiek, košielok a pančúch, ale napríklad aj pyžamá, plavky, či celú sekciu pre pánov. Okrem toho je v ponuke aj vrchnejšia vrstva oblečenia :) cez tielka a topy, po legíny a šaty. Osobne si myslím že hlavne výber spodnej bielizne je široký. Spodné prádlo sa vždy zíde, a najmä takto pred Vianocami je to dobrý zdroj inšpirácie (či kúpy).

Vybrala som si tieto čierne šaty. Trocha som sa obávala veľkosti UNI, ale našťastie mi sadla dobre. Materiál je jemne elastický, a veľmi príjemný.
Dlhý rukáv a mini dĺžka, to je také moje :). Najzaujímavejší na nich je práve ich rafinovaný strih, ktorým ma tak zaujali. Končia až hore pri krku, takmer akoby rolákovým prevedením, no predsa je vpredu aj odhaľujúci otvor :) Okrem toho sa mi hlavne páči veľký výsek na chrbte... na fotkách posúďte samy :) Pre mňa sú rozhodne nositeľné, a predpokladám že ich využijem na niektorej z večerných akcií v blízkej budúcnosti.


Viac tovaru nájdete na www.loly.sk :)

1 komentár:

  1. sú veľmi pekne, no ja by som v ních vyzerala veľmi ale veľmi komicky :))

    OdpovedaťOdstrániť