2. 3. 2015

rozlúčkový.

Až je to už hlúpe, pretože takéto prerušenie blogu, aké nastalo teraz, tu nie je prvý krát. Ehm.. už viackrát som to vzdala, ale vždy po pomerne krátkom čase som sa do toho opäť "zakusla".

Tentokrát už neviem. Už vyše dvoch mesiacov som blog ani neotvorila, ani neskontrolovala, asi som sa trochu bála čo tu nájdem. Teraz som naň klikla, a zostala som príjemne prekvapená. Napriek mojej ne-aktivite, nasledovateľov neubudlo, nenašla som nepríjemné komentáre (čo bola asi hlúposť čakať, ale veď stalo sa už aj také). Samozrejme, krivka návštevnosti klesla, ale aj tak som vlastne potešená že tam ešte vôbec nejaká krivka je :) A neklesla tak dramaticky, ako som sa obávala.

Je to škoda, keď človek vkladá do blogu úsilie, potom to úsilie preruší, a skončí tak, že sa bojí otvoriť vlastné konto.
Od začiatku mi vždy niečo chýbalo, v poslednom čase to bol hlavne fotograf, alebo ktokoľvek, kto by bol ochotný mi trochu pomôcť. Ale nevadí, ja mám byť asi na tomto svete pre niečo iné :)

Len tak aby som spomenula, hlásim sa na druhú vysokú školu. Ak sa mi podarí sa tam dostať, chcela by som súbežným štúdiom vyštudovať dve školy naraz. Chcem pokračovať s modelingom. V lete chceme ísť s priateľom na tri mesiace pracovať a žiť do Británie. Ak by nám to náhodou nevyšlo, chcem zase po dlhšom čase vycestovať s modelingom, možno konečne do Číny, alebo inej ďalekej krajiny.
Vlastne, chcela som odísť aj teraz v zime, ale žiaľ som to kvôli škole nestihla. Tak som plánovala zachrániť blog - písať tu denník slovenskej modelky v zahraničí - čo myslíte, dobrý nápad? :)

Každopádne, stále som tu, plány mám, uvidíme ako to všetko dopadne :)
A možno sa onedlho vrátim zase aj na blog, možno s niečím iným, možno objavím niečo, o čom sa mi bude dobre písať (a možno aj vám čítať). Možno to bude jedného dňa naozaj denník modelky.. denník Bratislavčanky.. písanie o zdravej strave a lifestyle, alebo o skvelej novej práci. A možno aj všetko dokopy.
Uvidíme.
Prípadne ak máte nejaké nápady (dotazy, pripomienky), sem s nimi, kontakt na seba tu nechávam :) Naďalej som mimochodom aktívna aj na instagrame (moni_la_douce).


Prajem všetkým krásny deň :)


S láskou,

Moni


1 komentár: