12. 10. 2014

slovak fashion week - dámska jazda -backstage-

Ani som neverila že sa k prvému Slovak Fashion Weeku dopracujem práve takto, a predsa. Vo štvrtok 09.10. sa konal vip event Renault dámska jazda s prehliadkami.. O tom som vedela, veď bol súčasťou oficiálneho programu SFW. Konal sa v Studenom pri Bratislave, a vstup bol len na pozvánky, tak som si povedala, že nevadí (aj keď som za to, aby boli takéto udalosti sprístupnené aj ostatným ľudom, ktorí si buď kúpia alebo zoženú lístky, nie len takto na pozvánky..).
Vedela som že v tomto týždni mám robiť prehliadku, len som netušila že to bude práve toto, súčasť nášho fashion weeku! :) A tak som sa (opäť) dostala k podujatiu nie ako pozvaná/hosť, ale rovno do backstagu :)
Tak ako prvé - prenádherné prostredie. Počasie vyšlo skvele, takže sme si mohli (my, aj hostia) vychutnať krásnu záhradku, fontánu, bazén, trávniky, jednoducho krásny exteriér. Na mieste hlavného diania vyrástol veľký stan, s posedením, pódiom a všetkým, čo k tomu patrí :)Ako druhé - program bol pomerne nabitý, od štvrtej poobede do približne desiatej, hoci v ňom boli aj slabšie chvíľky, ale to nevadí, človek sa chce predsa aj najesť, prejsť, nie len celú dobu sedieť na zadku :) V rámci programu boli 4 prehliadky - najprv o piatej, potom vždy po hodine, až na záver prišiel o deviatej zlatý klinec večera (alebo jeden z nich), v podobe prehliadky novej (a skvelej) kolekcie Fera Mikloška. K ostatným prehliadkam toho až tak veľa povedať neviem, išlo totižto o mix slovenských, českých a maďarských návrhárov, takže mám v tom trocha guláš, keďže väčšinou som si preskúmala len to, čo som mala na sebe práve ja.To sú teda pre zatiaľ backstage fotky, neskôr určite spravím poriadny príspevok so súhrnom prehliadok a kolekcií, s poriadnymi oficiálnymi fotkami (na ktoré sa veľmi teším) :)
Celý deň bol skvelý a veľmi zaňho ďakujem všetkým organizátorom aj zúčastneným, bolo mi výborne a teším sa že som bola súčasťou prvého Slovak Fashion Weeku :)


1 komentár: