9. 3. 2012

Wednesday´s MARNIV stredu sme boli (Romanka a ja) na VIP otvorení predaja kolekcie Marni at H&M... a bolo to perfektné! :) Zo začiatku síce obrovské davy ľudí, v ktorých sa ani nedalo hýbať...aj keď to len pridalo na atmosfére :D potom sa to postupne preriedilo..tak som si to celé obehla niekoľkokrát :) Kúpila som si náhrdelník - golierik, ten biely :) Chcela som aj farebný top s mašľou (foto 3), ale nakoniec som sa rozhodla že si radšej kúpim také žiarivo žlté šaty, z obyč H&M kolekcie :D Veľmi ma potešil darček k nákupu, veľmi pekná šatka... takže mám golierik, šatku a skvelý zážitok.. :) Bolo to skvelé a som rada že som bola..:)

7 komentárov:

 1. skelé fotky! bloncka ma super učes a ofinku!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I love your hair! its pretty! :) now following!

  natalie
  http://lucyandtherunaways.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. nádherné fotky,tahle kolekce se opravdu povedla :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. vypadali ste skvelo :) som vas tam aj zahliadla v tom dave , na zaciatku som sa tam ledva hybala .... potom som radsej odisla a vratila sa neskor este :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Awesome! I just found your blog and it is amazing. I am now following you. I hope you can check mine and follow: http://the-proverbs.blogspot.com thank you for your time...hope you join my site. God Bless!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ooh lucky you!! im so jealous :P

  katslovefashion.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť