4. 10. 2011

Brillance Fashion Talent 2011 Bratislava

Vo štvrtok sa v bratislavskom Auparku konalo finále súťaže Brillance Fashion Talent 2011. Zmyslom tejto súťaže bolo nájsť najlepšieho mladého a nádejného módneho návrhára z Česka alebo Slovenska. 12 finalistov tejto súťaže predviedlo svoju kolekciu na tému "Shine", a ja som sa tam samozrejme bola pozrieť :) Fotky nemám práve najlepšie, tak som chcela dodatočne nejaké stiahnuť a ukázať vám tie...lenže zas tak veľa ako som si myslela ich nikde nie je :D Nevadí, aj tak vám aspoň niečo ukážem ;)


Samozrejme že musíte vidieť fotky z kolekcie absolútnej víťazky - Andrey Pojezdálovej:

Táto kolekcia sa mi tiež veľmi páčila - získala cenu čitateľov Feminity. Od Ivany Kaňovskej ;)


Mojou veľkou favoritkou bola Lucia Ivanová s jej kolekciou "Čajka".


Veľmi a mi páčila aj kolekcia Kataríny Holkovej, úžasne farebná a veselá :)  Moje fotky sú ale zlé a na nete v podstate žiadne, tak len pre predstavu, vyzeralo to nejako takto ;) Táto kolekcia a predchádzajúce tri boli moje štyri najväčšie favoritky...a z toho dve získali ocenenie, takže som vlastne spokojná :)A na koniec ešte niekoľko záberov, takých čo mi aspoň trocha vyšli :D  taký random, asi na každej fotke je model od niekoho iného...


Photos: mine, stajl.sk, other webpages..

5 komentárov:

  1. víťazka si to zaslúžila, ale mna vždy najviac dostane ema kleinová.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pre mna jednoznacne cajka, krasny namet krasne saty, krasna hudba a kazdy model iny. A hlavne bolo to originalne, vitazka bola vyborna ale mne ta jej kolekcia prisla trosku nudna.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. krásný článek,moc se mi líbí :)

    OdpovedaťOdstrániť